Mrblar.. Kızım 26aylik ve 24.Aydan sonra sütten kesmeye başlamıştım. Gecen hafta gündüz emmeden uykuya geçmeye başladı. Kucagimda bazen de yatağına koyup uyuyordu. Haftasonu bağa gittimizde agaclararasina beşik kurdum. Onu çok sevdi. Parktaki salincaklara benzetti galiba. Uzun süre oynadı ve sonra orda uyuyakaldi. Bugün de balkona kurdum. Yine çok sevindi. İnmek istemiyor. Orda uykuya daldı. Bu süre sonra kucağıma alıp yatağına koymaya çalışınca uyandı ve ağlamaya başladı. Bu daha da uyumadi. Bu durum biraz düşündürdü. Alisirsa sürekli isteyecek gb. Böyle devam edeyimmi yoksa alismadan beşiği cikarayimmi? 10 aylik oğlum var. Onunla da ilgilenmem gerekiyor haliyle. Kızım uykuya kucağında geçtiğinde oğlum uyaniksa onunla ilgilenmem yarım kalıyor. Huzursuzlaniyor. Beşik su an için kurtarıcı gb görünüyor ama ilerde önünü alamayacağım bu duruma dönüşürse diye endişelenmeye başladım açıkçası... Bu konuda fikri olan varmi?
Birde gündüz sütten kestikten ne kadar süre sonra geceye başladınız? Gece sürecinin nasil oldu? Uyanınca kulağınıza alıp uyumasini mi beklediniz yoksa sut, su vs mi verdiniz?