Merhaba ;

Bize böyle bir ortam hazırladığınız için tüm emeği geçenlere çok teşekkür ederim. Ayrıca emektar annelerimizi saygılarımı sunuyorum.
Daha önce kreşle ilgili alışma sıkıntı süreçlerimi paylaşmıştım. Şimdi herşey kreşte daha normale döndü gibi gözüküyor,fakat öğretmenlerimizin yorumu aklı 40 yaş boyu 4 yaş adam gibi çok büyük tutumlar sergiliyor. Çocuk biraz çocuk olmalı diyorlar. Malesef çalışmak zorunda olan bir anneyim zorunluluklarımla oğlumu ihmal ettiğim zamanlarım oluyor. Bu suçluluk beni yeyip bitiriyor. Bu ara evde olduğu zaman tek istediği çizgi film izlemek ve çok saldırgan davranışlar sergiliyor. Durup dururken üzerimize atlıyor. Çok sinirlendim diyor, ısırıyor. Bide her fırsatta elini göğsüme sokup sinirimi alıyorum böyle diye yeni bir davranış türetti. Bu ileride sorun olur mu? Yardımınızı istiyorum. Biz evde anne,baba ve anneanne ile yaşıyoruz ve oğluma her zaman birey olarak davranmaya çalıştık .Çocukça konuşmalarımız hiç olmadı,oğlumla hep büyük bir insan gibi konuştuk izah ettik. Sanırım biz biraz daha çobuk büyüttük onu. Hep birlikte bazı akşamlar saklambaç oynuruyoruz. Bazen çizgi film akşamı yapıyoruz. Sadece pazar günü evdeyim kreş başladığından beri pazarları sadece onunla ilgileniyorum. Ne yapmam,nasıl yaklaşmam gerek bilmiyorum.Yorumlarınızı bekliyorum.

Saygılarımla