A
Tepkime puanı
0

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • M
  MESAJLARI TERSTEN YOLLAMIŞIM SONDAN OKUYUVERİN OLURMU ?☺ Yakınım olmayan insanlardan şu sözü duyuyorum " sen çok iyi bir annesin " Birde sagolsun eşim. Sizede çok teşekkürler vaktiniz olmafogo halde fibromiyalji için bile arastırma yapmışsınız Allah razı olsun
  M
  Metronom sesini dinlemeyi çok istedim ama akşam okadar pert oluyorum ki eşimin geç gelmesi de tabi ayrı bir etken oluyor tabiki çünki dinleyecek zamanı bulamıyorum yada ben mi beceremiyorum bilmiyorum. Hayalim hep birer istanbul beyfendisi hanım efendisi yatiştirmekti nezaket içinde. Hep bunu istemişimdir Hz Allah inşallah emanetlerimizi hakkıyla yetiştirebilmeyi nasib etsin. Tekrar çok teşekkür ederim duayrlılıgınız ve desteginiz için. Allah da sizin sıkıntınızı gidersin inşallah. Lokum gibi ebevenler olup ve lokum gibi evlatlarımjz olur inşallah. Formu kullanmayı pek bilemiyorum umarım cevabım size ulaşır.
  Birde bizi en çok en yakınlarımız yıpratıyor üzüyor ben şu ana kadar yapmaya çalıştıgom iyi bir annelik için yakınlarımdan bir kere bile olumlu veya destekleyici bir söz duymadım. Ama kendileri defalarca hata yaptıkları halde senin en ufak hatanda acımasızca eleştiriyorlar. Neler hissedecegini düşünmeden.
  M
  Ay bil hanım çok teşekkür ederim
  İnanın mesajınızı göz yaşı içinde okudum. Çocuklarıma karşı kendimi çaresiz ve yetersiz hissederken sesimi duyan birinin olması bana okadar iyi geldi ki çok teşekkğr ederim. Bilirsiniz şu foruma yazı yazmaya kaç aydır daha yeni fırsat buluyorum. Biliyorum inşallah güzel günler gelecek. Beni en çok yıpratan bu hastalıkalrım oldu. Kalça çıkıklıgım vat bir yandan skolyozum var bir yandan derken agrılar brni gerçekten tüketiyor ve inanırmısınız alarm kırmazsam ilaç almayı bile unutuyorum saatli almam lazım ama kafam hiç yerinde olmuyor. Kucak isteyen evlatlarıma vücudum yeterli gelmiyor bu beni üzüyor ister istemez. Daha büyük sıkıntılar ve hastaljklar yaşayan annelere belkşde çocugunu kucagına alamayan annelere haksızlık etmiş oluyorum belki ama yetememek ve bu gücümün olmaması artık yıpratıyor beni. .
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst