4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: 8 yaşındaki oğlumun odasını nasıl ayılabilirim?

Yeni Üye
    Beğendikleri
    29
    Beğenileri
    27

8 yaşındaki oğlumun odasını nasıl ayılabilirim?

8 yaşındaki oğlumun odasını değiştirmek istedik ilk zamanlar korkmadan uyuyordu ancak internette Afrika'da açlık çeken bi çocuğun fotoğrafını görmüş ve şimdi o çocuk gece gelecek beni yiyecek diyor geceleri altını ıslatmaya başladı bende tekrar odamıza aldım şimdi ıslatmaları geçti ama acaba doğrumu yaptım şimdi tekrar nasıl odasını ayırırım bana yardımcı olursanız sevinirim

Kıdemli Üye
    Beğendikleri
    1.004
    Beğenileri
    1.949
    Alıntı Yaseminemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    8 yaşındaki oğlumun odasını değiştirmek istedik ilk zamanlar korkmadan uyuyordu ancak internette Afrika'da açlık çeken bi çocuğun fotoğrafını görmüş ve şimdi o çocuk gece gelecek beni yiyecek diyor geceleri altını ıslatmaya başladı bende tekrar odamıza aldım şimdi ıslatmaları geçti ama acaba doğrumu yaptım şimdi tekrar nasıl odasını ayırırım bana yardımcı olursanız sevinirim
    Acaba bu korkusu gecti mi cocugunuzun?

Adem Gunes'in Bilmezsen Korkarsin Tabi isimli bir Terapi Hikayeleri kitabi var korku terapisi icin hikayeler var. Cocugunuza okuyorsunuz o hikayeleri. Edinebilirseniz fayda göreceğinizi dusunuyorum.

Alt islatmalarinin gecmis olmasi kendini guvende hissettigini gösterir. Kendi odasina gectiginde tekrar korkabilir. Bunun icin direkt yalniz yatirmak yerine dilersen uykun gelene kadar ben yaninda kalayim diyerek cocugu tedirgin etmeden odayi ayirmalisiniz. Boyle durumlarda anne odasina almaktan ziyade cocugun korkusunu hafife almadan onu anladiginizi ifade ederek, himm demek korkuyorsun peki ben de senin yaninda kalayım korkun gecene kadar deek gibi, cocugun odasinda birlikte yatmak daha dogru olurdu sanirim. Adem hocanin kitaplarinda boyle okudugumu hatirliyorum.
    Hayr,Nejla32,Whynot,Yaseminemir Bunu beğendi

Yeni Üye
    Beğendikleri
    29
    Beğenileri
    27
    Çok teşekkür ederim korkusu büyük çoğunlukta geçti sadece tedirginlik kaldı ya yine korkarsam diye önerdiğiniz kitabı mutlaka okuyacağım

Yeni Üye
    Beğendikleri
    29
    Beğenileri
    27
    Önerdiğiniz kitabı internette ve kitap satış noktalarında bulamadım acaba nerde bulabilirim bana yardımcı olursanız sevinirim