merhabalar..
kizim haftaya 2 yasina girecek. ilk 6 ay yanimda yatirdim. sonrasinda ve halen bebek yataginda ama korumasini cikarip kendi yatagimizla birlestir. yani ayni yatakta gibiyiz. geceleri uyurken emmeyi birakti. bana sarilip uyuyor ama sabah ve oglen uyklarindan kalktiginda hala emiyor. 6 ayliktan beri kendi yemegini kendi yer. evde cok tanimadigi birisi varsa biraz cekincen oluyor ama alistiktan sonra bambaska bir cocuk cikiyor icinden
tek sorunumuz babasiyla ortamda ben varsam vakit gecirmiyor. babasi parka gotursun ben evde kalayim diye anlatiyorum. anne sende gel diyor. ama ben yoksam anne gitti deyip oynuyor babasiyla. esimle aram cok iyidir. beni esimdende cok kiskaniyor. esim elimi tutsa hemen babasinin elini cekiyor istemiyor. esim bazen cok uzuluyor bu cocuk beni sevmiyor diye. bende bana bu kadar bagimliligindan bunaliyorum bazen. kendime ayirabildigim tek zaman onun uyuma ani. ondada ev isimi, dinlenme mi,yemek mi vs..
Velhasil babasi cok istekli onunla vakit gecirmeye lakin kizim ben varken hic onunla disari cikip parka gitmiyor, oynamiyor.. ayakkabisini ben giydircem, kiyafetini ben giydircem. herseyini benim yapmami istiyor. bazen beni cok kararli gorurse, hayir ben yapmiyacagim istiyorsan baban yapacak istemiyorsan sen bilirsin dedigimde ozaman babasina yaptiriyor..

babaya ne zaman duskunlesir?