ben anneanne yim .Yaşları 4 ve 6 olan iki kız torunum var onlara doğukların dan beri bakıyorum.Büyük olan kız torunum birden değişip çok pis kelimeler söyleyerek yılışmaya başlıyor Mesela bana "kadın su getir"diye emir vererek konuşuyor.Ben çok ayıp diyorum ama nafile "söylediği kötü kelimeleri yazmak istemiyorum " O kadar çok büyüklere böyle hitap edilmez diyorum ki günün sonunda yorgun düşüyor ve onlarla birlikte olmak istemiyorum Anne çalıştığı için mecbur gibi ben bakıyorum. Bazen de bırakırsam daha kötü mü olurlar diye kaygılanıyorum .Kardeş kıskançlığı var .Kardeşi kötü yönlendirmek var.İkisi bir olup ayrı ayrı sürtünme problemleri var.İç çamaşır larını çıkarma var.Ben aciz kalıyorum.Anne ile bağlanma problemi olduğunu biliyorum ancak ben ne yapabilirim onu bilmiyorum.Bukadar pis kelimeyi nerden öğrendi bilmem .Adem güneşin bütün yayınlarını dinledim .Ailede geçimsizlik var onun etkisi biliyorum Onlarada anlatıyorum ,bari bu çocukların hatrına onların yanında yapmayın d
iyorum nafile .Peki ben ne yapıp nasıl davranmalıyım. Cevaplarınızı bekliyorum .