Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Ankara da Acilen Yetişkin Psikiyatrist Önerisi

Yeni Üye
    Beğendikleri
    8
    Beğenileri
    5

Ankara da Acilen Yetişkin Psikiyatrist Önerisi

Herkese Merhaba... Çok acil bir durum..

Adem hocaya uzun süredir ulaşmaya çalıştım. Mailinden. Twitırdan, Faceden... Ama malesef ulaşamadım. Sonra da bu formu keşfettim. Her şerde bir hayır vardır, misali..😉

Sözün özü şu; Ankarada acilen bir yetişkin psikiyatristi bulmam gerek. Şimdi diyeceksiniz, -Ne var bunda, interneti aç bul! Diye.. Ama durum öyle değil, Psikayriste gidecek olan yakınım, takıntı(obsesif) durumdan dolayı gidecek. Tam bir aydır, araştırıyoruz; lakin güvenilir birilerinden duymadığı için karar veripte gidemiyor. Ben de Adem Güneşe ve öğrencilerine güveneceğini düşünerek buraya yazdım. Daha önceki çabalarımın sonuçsuz kaldığını yeniden belirtip, umarım bu mesajıma olumlu cevap alabilirim..😔

Bölüm Sorumlusu Ayşe Gençer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğendikleri
    478
    Beğenileri
    1.249
    Alıntı Zuhalduman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Adem hocaya uzun süredir ulaşmaya çalıştım. Mailinden. Twitırdan, Faceden... Ama malesef ulaşamadım. Sonra da bu formu keşfettim. Her şerde bir hayır vardır, misali..��

Sözün özü şu; Ankarada acilen bir yetişkin psikiyatristi bulmam gerek. Şimdi diyeceksiniz, -Ne var bunda, interneti aç bul! Diye.. Ama durum öyle değil, Psikayriste gidecek olan yakınım, takıntı(obsesif) durumdan dolayı gidecek. Tam bir aydır, araştırıyoruz; lakin güvenilir birilerinden duymadığı için karar veripte gidemiyor. Ben de Adem Güneşe ve öğrencilerine güveneceğini düşünerek buraya yazdım. Daha önceki çabalarımın sonuçsuz kaldığını yeniden belirtip, umarım bu mesajıma olumlu cevap alabilirim..��

Sevgili Zuhalduman,
    Ankara'da psikiyatrist bilmiyorum ne yazık ki ama acaba sosyalpedagoji@gmail den hocamıza ulaşmaya çalıştınız mı?
    Biliyor musunuz acaba kendisi online danışmanlık veriyor. İsterseniz oraya durumunuzu anlatan bir mail yazın ve bir randevu talep edin.

Bu arada yakınınız çocuk mu? Tübitak'ın obsesif kompulsif bozukluk (yani takıntı) hakkında bir öykü kitabı biliyorum çok güzel yazılmış, "Bay Endişe".
    Bir çocuğun takıntılarla mücadelesinin anlatıldığı bir kitap aslında sadece çocuklara değil, yetişkinlere de faydalı bana göre. Kendi adıma bile mesajlar aldım doğrusu. Bir bakın isterseniz. Aklıma gelince kitap söylemeden geçmek istemedim onu da.

Umarım en kısa zamanda ihtiyacınızı karşılarsınız.

Sevgiler
    Ekli Küçük Resimler Ekli Küçük Resimler resim-1459364206_min.jpg  
    Zuhalduman Bunu beğendi

Yeni Üye
    Beğendikleri
    8
    Beğenileri
    5

Smile

Alıntı Ayşe Gençer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili Zuhalduman,
    Ankara'da psikiyatrist bilmiyorum ne yazık ki ama acaba sosyalpedagoji@gmail den hocamıza ulaşmaya çalıştınız mı?
    Biliyor musunuz acaba kendisi online danışmanlık veriyor. İsterseniz oraya durumunuzu anlatan bir mail yazın ve bir randevu talep edin.

Bu arada yakınınız çocuk mu? Tübitak'ın obsesif kompulsif bozukluk (yani takıntı) hakkında bir öykü kitabı biliyorum çok güzel yazılmış, "Bay Endişe".
    Bir çocuğun takıntılarla mücadelesinin anlatıldığı bir kitap aslında sadece çocuklara değil, yetişkinlere de faydalı bana göre. Kendi adıma bile mesajlar aldım doğrusu. Bir bakın isterseniz. Aklıma gelince kitap söylemeden geçmek istemedim onu da.

Umarım en kısa zamanda ihtiyacınızı karşılarsınız.

Sevgiler
    Cevap için çok teşekkürler, Ayşe hanım...

Yakınım yetişkin bir anne. Anne olduğu için acil diye belirttim; çünkü en çok zararı, en yakını, çocuğu görüyor, diye düşünüyorum. Bu kitap, yetişkinler için de faydalı ise mutlaka tavsiye edeceğim.

Adem Güneş'in sosyalpedegoji adresine yaklaşık 10 gün önce mail attım. O adrese yazmam için cesaretlenmemi sağlayan şey ise şu oldu; Telegramda ki arşiv programlarında bir dinleyici, Ankara Pursaklar da Aşkın hanım diye birinden bahsetti; dinleyici bir aydır bu bayana gittiğinden ve çok olumlu yönde değiştiğini belirtti. Aşkın Hanımı da Adem Güneş tanıyormuş. Adem Güneş, Aşkın Hanıma çok selam söyledi ve kendisini çok methetti. Tabi, bu arşiv programı ne kadar eski onu bilemiyorum. Aşkın hanım hala Ankara da hizmet veriyor mu onu da bilmiyorum. İşte, ben sosyalpedegojiye bu olayı anlatarak, Aşkın hanımı sormuştum. Ama güvenilir bir başka ismi de önerirseniz mutlaka değerlendireceğimizi belirtmiştim. Fakat henüz bir cevap gelmedi.

Açıkçası Adem Güneş Beyin online danışmanlık verdiğini bilmediğim için böyle bir talepte bulunmadım. Şimdi üzüldüm.😔 Neredeyse 10 gün kaybınız oldu. Oysa bizim durumumuz acil.

Ayşe hanım, çok teşekkür ederim. Online danışmanlık için sosyalpedegoji adresinden yakınım için randevu isteyeceğim. Peki, online danışmanlığın ücreti ne kadar? Bu konuda bilginiz var mı? Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Sevgiler..☺❤

Aktif Kullanıcı
    Beğendikleri
    432
    Beğenileri
    578
    Zuhal hanım,
    Geri dönüş sağlanıyor.biraz beklemeniz gerekli.isterseniz mail i yeniden iletin.ya da iletişim bölümünde telefon ile irtibata geçin.
    haliyle tek mail atan bizler değiliz.ve randevu ise uygun günlere veriliyor.
    bizzat görüştüm.ilk görüşmemiz beklediğimden çok daha iyiydi.hatta bende sizin gibi önyargıda bulunup çok beklediğimi işimin acil olduğunu kendi kendime söyledim.
    kendimce serzenişte bulundum.Ancak Selma hanımın güler yüzü ve hoş sesi çok rahatlattı beni.
    Aklımda yer etmiş soruların ötesinde sonuçlar çıktı.Ve zaman nasıl geçti anlamadım.
    tekrar hatırlatma maili atın.ya da iletişim bölümünden numara ile ulaşabilirsiniz.Mutlaka dönüş yapılıyor.
    Faydasını fazlasıyla göreceksiniz.
    Ayşe Gençer,Zuhalduman Bunu beğendi

Bölüm Sorumlusu Ayşe Gençer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğendikleri
    478
    Beğenileri
    1.249
    Cevap için çok teşekkürler, Ayşe hanım...

Yakınım yetişkin bir anne. Anne olduğu için acil diye belirttim; çünkü en çok zararı, en yakını, çocuğu görüyor, diye düşünüyorum. Bu kitap, yetişkinler için de faydalı ise mutlaka tavsiye edeceğim.

Adem Güneş'in sosyalpedegoji adresine yaklaşık 10 gün önce mail attım. O adrese yazmam için cesaretlenmemi sağlayan şey ise şu oldu; Telegramda ki arşiv programlarında bir dinleyici, Ankara Pursaklar da Aşkın hanım diye birinden bahsetti; dinleyici bir aydır bu bayana gittiğinden ve çok olumlu yönde değiştiğini belirtti. Aşkın Hanımı da Adem Güneş tanıyormuş. Adem Güneş, Aşkın Hanıma çok selam söyledi ve kendisini çok methetti. Tabi, bu arşiv programı ne kadar eski onu bilemiyorum. Aşkın hanım hala Ankara da hizmet veriyor mu onu da bilmiyorum. İşte, ben sosyalpedegojiye bu olayı anlatarak, Aşkın hanımı sormuştum. Ama güvenilir bir başka ismi de önerirseniz mutlaka değerlendireceğimizi belirtmiştim. Fakat henüz bir cevap gelmedi.

Açıkçası Adem Güneş Beyin online danışmanlık verdiğini bilmediğim için böyle bir talepte bulunmadım. Şimdi üzüldüm.�� Neredeyse 10 gün kaybınız oldu. Oysa bizim durumumuz acil.

Ayşe hanım, çok teşekkür ederim. Online danışmanlık için sosyalpedegoji adresinden yakınım için randevu isteyeceğim. Peki, online danışmanlığın ücreti ne kadar? Bu konuda bilginiz var mı? Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Sevgiler..☺❤
    Zuhal Hanım görüşme ile ilgili detaylar mail ile temasa geçtiğinizde size bilgi verilecektir.

Süreçte şimdiden arkadaşınıza kolaylıklar, gönül ferahlıkları dilerim.

Sevgilerimle
    Konu Ayşe Gençer tarafından (11.11.2016 Saat 13:47 ) değiştirilmiştir.
    Zuhalduman Bunu beğendi

Yeni Üye
    Beğendikleri
    8
    Beğenileri
    5
    Çok teşekkür ederim, yakin ilginiz için.. İnşallah dönütleri yazcam.☺️
    Ayşe Gençer Bunu beğendi

Yeni Üye
    Beğendikleri
    8
    Beğenileri
    5
    Alıntı Fatma Türkmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.ademgunes.com/iletisim
    Zuhal hanim bu linkten faydalanabilirsiniz.
    Çok teşekkür edrim, Fatma Hanım..
    Hayr Bunu beğendi

Yeni Üye
    Beğendikleri
    8
    Beğenileri
    5

Smile

Alıntı sekerparem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zuhal hanım,
    Geri dönüş sağlanıyor.biraz beklemeniz gerekli.isterseniz mail i yeniden iletin.ya da iletişim bölümünde telefon ile irtibata geçin.
    haliyle tek mail atan bizler değiliz.ve randevu ise uygun günlere veriliyor.
    bizzat görüştüm.ilk görüşmemiz beklediğimden çok daha iyiydi.hatta bende sizin gibi önyargıda bulunup çok beklediğimi işimin acil olduğunu kendi kendime söyledim.
    kendimce serzenişte bulundum.Ancak Selma hanımın güler yüzü ve hoş sesi çok rahatlattı beni.
    Aklımda yer etmiş soruların ötesinde sonuçlar çıktı.Ve zaman nasıl geçti anlamadım.
    tekrar hatırlatma maili atın.ya da iletişim bölümünden numara ile ulaşabilirsiniz.Mutlaka dönüş yapılıyor.
    Faydasını fazlasıyla göreceksiniz.
    Çok teşekkür ederim. Yazdıklarınızı dikkate alacağım.
    İnşallah bizde sizin gibi faydasını görürüz.
    Sevgilerle..
    sekerparem Bunu beğendi

Üye
    Beğendikleri
    15
    Beğenileri
    29

Adem hocaya uzun süredir ulaşmaya çalıştım. Mailinden. Twitırdan, Faceden... Ama malesef ulaşamadım. Sonra da bu formu keşfettim. Her şerde bir hayır vardır, misali..��

Sözün özü şu; Ankarada acilen bir yetişkin psikiyatristi bulmam gerek. Şimdi diyeceksiniz, -Ne var bunda, interneti aç bul! Diye.. Ama durum öyle değil, Psikayriste gidecek olan yakınım, takıntı(obsesif) durumdan dolayı gidecek. Tam bir aydır, araştırıyoruz; lakin güvenilir birilerinden duymadığı için karar veripte gidemiyor. Ben de Adem Güneşe ve öğrencilerine güveneceğini düşünerek buraya yazdım. Daha önceki çabalarımın sonuçsuz kaldığını yeniden belirtip, umarım bu mesajıma olumlu cevap alabilirim..��
    Merhaba Ankara Balgat'ta Türkan Öbekli Gün var Harmony Danışmanlık.Kendisi Adem beyle irtibat halinde isterseniz onu arayın
    Zuhalduman Bunu beğendi

Yeni Üye
    Beğendikleri
    8
    Beğenileri
    5
    Alıntı Pelinneda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Ankara Balgat'ta Türkan Öbekli Gün var Harmony Danışmanlık.Kendisi Adem beyle irtibat halinde isterseniz onu arayın
    Teşekkür ederim, Pelin hanım. Yarın araştırıyoruz inşallah. Sağolun..

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu