3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Yemek ayırıyor

Yeni Üye
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    1

Unhappy Yemek ayırıyor

23 aylık oğlumda bende yeme problemi yaşıyorum malesef günde 2 öğün yiyor oda çok az kahvaltı ve akşam yemeği oda istediği şeyler olursa genellikle pilav ağırlıklı önceden köfte ve tarhana çorbasını da yiyordu ama şimdi onlarida yemiyorum farklı tatlara kapalı önce yemegin ne olduğuna bakıyor farklı birseyse kesinlikle yemiyor bende zorlamiyorum ama çok sağlıksız besleniyor ve bu benim canımı çok sıkıyor ne yapacağımı bilemiyorum alerjisi var ve bünyesi zayıf olduğu için sık sık tıkanıyor ilaç ve hava veriyoruz sağlıklı ve güzel beslenme bu kadar sık hasta olmayacagina inanıyorum çaresiz hissediyorum.
    Mina Gül Bunu beğendi

Editör Moderatör Mina Gül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğendikleri
    277
    Beğenileri
    836
    Merhaba. Mümkün olduğunca lezzetli, sağlıklı ve damak tadına uyan yiyecekler hazırlamaya çalışın.
    Sevdiği yemekleri birlikte hazırlayabilirsiniz.
    Sevmediği bir şeyi zaten yemeye zorlamak doğru olmaz. Mümkün olduğunca sevdiği tatların içine yerleştirmeye çalışın sağlıklı şeyleri, tabi çok karıştırmadan ve uyumlu bir şekilde.
    Mesela yoğurt çorbasını seviyorsa içine peynir ezip eklenebilir, yoğurdu kaynatmadan eklenir ki faydalı probiyotikler ölmesin gibi...
    Sabah Bunu beğendi

Yeni Üye
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    1
    Yazdiklariniz için çok teşekkür ederim ama keşke öyle yapabilsem agz8nda çıkarıyor doktorumuz şimdilik vitamin ve bitkisel bir karışım verdi ve bir ay sonra tekrar doktora gideceğiz

Bu Konudaki Etiketler