Şifa Termal Eynal Kaplıcası
Kütahya nın termal kaplıcalar alanında adını tüm Türkiye ye duyurduğu aşikardır. Simav ilçesi de Kütahya da termal kaplıca alanında adını duyurmuş ilçeler arasında yer alıyor. Şifa Termal Eynal Kaplıcaları Kütahya Simav da bulunan şifalı kaplıcalardan biridir. “sudan gelen şifa” sloganı ile yola çıkan tesis uzun yıllardır bu doğrultuda hizmet vermektedir.

Şifa Termal Eynal Kaplıcası Hizmetleri


Şifa kaynağı, doğal termal suya sahip olan Şifa Termal Eynal Tesislerini tercih ederseniz aşağıda ki hizmetlerden yararlanabilirsiniz.


· Apart motel olarak tanınmasından dolayı apart odalar mevcuttur

· Türk hamamı
· Sauna
· Şifalı havuzlar

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  s?ifater.jpg
Görüntüleme: 1
Büyüklüğü:  80.1 KB (Kilobyte)
ID:	773
Şifa Termal Eynal Kaplıcası ile Gelen Sağlık


Şifa Termal Eynal Kaplıcaları termal suları sayesinde tanınmakta ve sağlık turizme açısından sıklıkla tercih edilmektedir. Sağlık alanında romatizmal ve cilt hastalıları gibi farklı birçok hastalığa şifa olması ile beğeni toplamaktadır. Aynı zamanda termal kaplıcada ki apartlar içerisinde banyolarda termal sulardan faydalanma imkanını da siz değerli müşterilere sunulmuştur. Hastalıkların tedavisi için tercih edilen Eynal Şifa Termal Tesisleri sağladığı faydalara ile tüm Türkiye ye adını duyurmuştur.


Şifa Termal Eynal Kaplıcası Konaklama İmkanları


Şifa Termal Eynal Kaplıcaları konaklama imkanlarında apartlardan sizlere ve isteklerinize uygun olanı tercih ederek hem tatil hem kaplıcadan faydalanabilirsiniz. apartlarda farklı odalar, banyo, hamam ve mutfaklar bulunmaktadır. Kendinizin yemeğini yapma imkanları ve pişirme imkanları sunulmuştur. Apartlarda mutfak, banyo (banyo içerisinde hamam), mutfak ekipmanları, yatak ve kanepe bulunmaktadır. Apartlar, balkonlu balkonsuz ve aile tiplerine uygun olarak çeşitlilik göstermektedir.

Şifa Termal Eynal Kaplıcası Sosyal Aktiviteler
Şifa Termal Eynal Kaplıcalarında sosyal aktivitelerden yararlanabileceğiniz birkaç seçeneğiniz de mevcut.
· Kapalı ve açık havuzlar
· Bay / bayan ayrı kapalı havuzları
· Simav ilçesinde gezinti keyfi
Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  s?ifa.jpg
Görüntüleme: 1
Büyüklüğü:  96.5 KB (Kilobyte)
ID:	774

Şifa Termal Eynal Kaplıcası Fiyatları


Şifa Termal Eynal Tesislerinde apartların fiyatları içerisinde ki imkanlara göre değişmektedir. Fiyatlar güncellenmiştir . Telefon ile öğrenebilirsiniz.

· A1 kısmı (Yeni Apart) = tl
· B1 = tl
· B3 = tl
· Balkonlu tek kişilik odalar = tl
· Balkonsuz tek kişilik odalar = tl

Aynı zamanda aile boyu iki katlı apartlardan yararlanma şansına sahipsiniz. Apart fiyatları sezona ve doluluk oranlarına göre değişiklik gösterecektir. Bu yüzden Eynal Şifa Kaplıcalarının iletişim adreslerinden daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Şifa Termal Eynal Kaplıcası Rezervasyon
Eynal Şifa Kaplıcalarında konaklamak ve tesiste ki apartlardan yararlanmak için şifa termal iletişim numaralarından ve info@şifatermal.com mail adresinden rezervasyon bilgisi alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şifa Termal Eynal Kaplıcası İletişim


Şifa Termal Eynal Kaplıca iletişim bilgileri: 0(274) 547 21 21

Şifa Termal Eynal Kaplıca telefon numarası: 0545 547 21 20
Şifa Termal Eynal tesis adres: Eynal- Simav ilçesi Kütahya / Turkey