Abi ben baştan hata yaptim yakin arkadaşımın sevgilisine asik oldum oda benden hoşlanıyordu ama engellerden dolayi cikamiyorduk sonra ben eski sevdigim kizla kardes gibi konusuyordum sonra sevdigim kizi sevdigimi hissetigimde o eskiyle konuşmayi biraktim fakat olaylar disinda gelisen biseyler oldu ve eski sevdigim bana ricasi oldu konustuk biraz yeni sevgilim bunu öğrendi sen bana yalan soyledin dedi guven tek kullanimlik dedi sen bizi bitirdin dedi sonrs biraz duzelmeye basladik ben buna en guzelinden bi kolye aldim ama gorseniz dunyanin en guzel kizi taksa bu kadar yakismazdi abi nasil guzel guluyordu ben onu uzdugum icin gunlerce ağladım ben 18 yasindayim abi ben kimseyi boylesine sevmedim ben cok ozur diledim ama güven iste normal lonusuyorduk şuan yeni konustugu birisi varmış bende aranizda bi engel olarak durmak istemedim. Vedalar acitir bazen gitmek gerekir abi ben aglaya aglaya gitmek istedim o mutlu olsun diye abi ben bi yalan beni nerelere surukledi hayat kisa abi sevin yalan soylemeyin tam da 16.02.2018de kaybettim