Merhaba, evimizde yaklaşık üç aydır bizimle olan bir kedimiz var 5,5 aylık dişi ve çok çok çok hareketli yani kedi yavrusu değil panter yavrusu mübarek. Panter gibi koşmalar, ısırması VS bazen anlık geriyor beni. Aslında çok sevimli şeker tatlı bişey kendini sevdirmek istemezse mümkün değil sevemezsiniz ısırıyor direk bildiğin diş geçiyor. Kızım 6 yaşında sürekli istiyordu hiç istememe rağmen görünce sevimli geldi kanım kaynadı sahiplendik. Kızım başlarda hiç yaklaşmadı ürktü çok hareketli zamanla alıştı ama severken bazen yavrunun canını acıtıyor gibi geliyor refleks olarak uyarıyorum hiç istemesemde kızım normalde oldukça kibar, hassas bir çocuk duygusalda. Bazen oynarken kedi ısırınca bana çağırıyor bende hem kediye hem kızıma kızıyorum ama anlık ve kızım anne çok kaba oluyorsun bazen üzüyorsun beni demeye başladı yani acaba kedi bende ters tepki mi yapıyor hani huzur sakinlik veriyor diyorlar ya sakin olduğu zamanlar öyle bir sevimli gelşyor kıyamıyorum minnoş çok tatlı ama ısırmaya başlayınca bir acıtıyor off yani. Kısırlaştıracağız veteriner belki uysallaşır dedi. BELKİ!!! Ben nasıl davranıcağımı şaşırıyorum kızımın dedikleri içimi delip geçiyor ve onunla aramdaki bağı zedelemektenn korkuyorum( tavsiyeniz var mıdır