Merhaba arkadaşlar. Oğlum 30 aylik. Bu gece emziksiz uyumak istedi ve uyudu. Gün içerisinde de hiç emmedi. Emzik bırakma çalışmalarına baslamaliyim sizce? Yani Emzik istediğinde vermeye devam mi edeyim yoksa bunu bir işaret olarak alıp emzigi biraktirmaya basliyayim mi? Bu gece sorunsuz uyudu ama battaniyesini aldı bikac kez ağzına.parmağını aldı. Emzik bırakıp parmak emme yada bişey emme durumları olur mu acaba? Azı dişleri çıkıyor parmakları sürekli ağzında zaten. Bir de aynı odada ayrı yataklarda yatiyoruz 3gündür sen kendi yatağında yat diyerek gönderiyor beni. İlk gece ikimizde kendi yataklarimizdayken uyudu bu gece de tam dalacakken çağırdı beni yanına sarılıp öyle uyudu. Şarkı söylerek uyuyoruz normalde ama soyletmedi bu gece. Ve buaralar sacimla oynamaya başladı. Gün içinde durup durup kucağına al deyip sarilmalara başladı. Bunları nasıl yorumlamaliyim ? Son zamanlarda hastanelerde zor anlar yaşamıştık yazmıştım foruma da. Hatırlayanlar olur belki. Acaba o yaşadıklarıyla ilgili mi yoksa duygusal yoksunluk mu çekiyor benden istediği yakınlığı mi alamıyor acaba kafam karıştı yorumlarinizi bekliyorum arkadaşlar