Iyi aksamlar benim 26 aylik kizim var sutten kesme surecine 25 aylikken basladim dorduncu haftanin icindeyiz su anda 3saat erteliyorum ilk baslarda cok agladigi oldu bazen gayet iyi bekledigi de oldu su anda aksam uykulari haric gunde 2 3 kez emiyor yanliz gunduz uykularinacda emerek daliyor oyle denk geliyor uyku saatin de emmezse bu sefer Aksam ustu gibi emerken uyuyor aklima takilan aglamalari normal mi yanlis mi yapiyorum sut gelmedi kizim gelsin vericem diyorum bazen iyi bekliyor bazen de agliyo meme emcem diye saat geldi dedigim de buyuk bir sevincle gelmiş bak anne diyor saati gosterip siz sormadan soyleyeyim guvenli baglan ma ayrilmayi birbucuk sene once duydum elimden geldigince yapmaya calistim tam anlamiyla yapamadm biliyororum ama yinede dogru olani ogrendim icin cok sukur yoksa eski usullerle biraktiracaktim birde ablasi var ondan bilmedigim icin biberen emzik vermistim o kendi birakmisti bu 1sene icindede kendimi onarmaya calistim cok da basarili olamadim ama yinede devam ediyorum degismeye calisiyorum bana cevap verirseniz sevinirim