Nereden başlanan gerektiğini kestiremiyorum kısaca anlatmaya çalışacağım kafam karıştı.
Oğlum 4 yasinda yarim gün özel bir kreşe gidiyor cuma akşam sohbet ederken anne biliyor musun Z. (sınıf arkadaşı)bez takıyor dedi. Nasıl yani dedim. Çantasında gördüğünü ve bezini değiştirdiklerini söyledi. Nerede degistiyorlar peki dediğim de sınıfta dedi ne söyleyeceğimi şaşırdım sadece siz görüyor musunuz diye sorabildim. Hayııırr biz arkamızı dönüyoruz anne hiç bakmıyoruz dedi . Kanım dondu yüreğim sıkıştı. Altını kimin değiştirdiğini hangi sınıfta bunun olduğunu sordum hepsine tek tek cevap verdi. Sınıfını sormamın nedeni oğlum öğle yemeğini yedikten sonra arkadaslari uykuya geçtiği için 3 arkadaşıyla birlikte 1 saat başka sınıfa geçiyor ve o sınıfta altının değiştirildiğini söylüyor. Sinirlerim alt üst oldu okulun sahibi aynı zamanda devlet anaokulunda öğretmen ve onun böyle bir şeyden haberinin olduğunu düşünmüyorum nasıl tepki vereceğimi de bilmiyorum okulların kapanmasına çok az kaldı onu hedef haline getirmekten korkuyorum ama böyle bir duruma da sessiz kalmam mümkün değil yarın sabah kurum sahipleriyle görüşücem oğlumu okula göndermeli miyim öğretmeniyle bir sorunum olmadı kurum sahipleriyle de aksine inanılmaz çözüm odaklilar oğlum okulunu seviyor ama bu yaşanan olay bütün dengemi bozdu. Sınıftan arkadaşının annesiyle konuştum onun çocuğuda aynı şeyleri söyledi 😔