merhaba arkadaslar...
14 yaşında kuzenim var dayimin kizi ben yurtdisindayim, ona mektup yazdim.. Mektupta "bi derdi oldugunda bana gelebilecegini " yazdim.. normalinde cok yazışmayız.. mektubu okur okumaz bana yazdi ve tesekkur etti beni sevdigini ve özlediğini soyledi.. sanirim bi sıkıntısı vardi haliyle ergenlik cağında.. Anneannesi ona telefon almis ama ön kamerasi dahi yokmuş..sadece alarm kurduğunu ve sarki dinledigini soyledi.. babası yani dayim izin vermiyormus kullanmasina ve surekli saklıyormuş telefonu. dayim bu konularda sert bi yapıya sahip... telefonu soba borusunun butonuna saklamış.. ve kardeşi bulmus ortaya cikinca tekrar almış suanda ortada yok dedi sen bu durumda ne yapardin ablacim dedi?! Ergen olmak cok zor gercekten.... bu soruyu hemen cevaplıyamadim yatacagini soyledi" 2 hafta sonra geldiginde detayli konusuruz olurmu" dedi... ben bu durum karsisinda sizce ne yapabilirim.. onu cok iyi anliyorum benimde telefonun cok sık aliniyordu ve kurcalaniyordu.. onu nasil teselli edebilirim. annesinin telfonunu arada bi kullaniyor ...