Antalya anaokulu kreş tavsiyesi
Merhabalar adım Aylin Antalya oturuyorum . Antalya da güvenilir anaokulu arıyoruz. Antalya da anaokulu için sizlerin tavsiye edebileceği kreşlere ihtiyacım var. Kızım 5 yaşında çocuk eğitimine önem veren, iyi bir anaokulu arıyoruz. İslami bir anaokulu sübyan anaokulu tercihim olabilir ..... Antalya da anaokulu fiyatları uygun olan anaokulu arıyoruz... fiyatı ne kadar bilmiyorum açıkcası....Fiziksel zihinsel ve ahlaki gelişiminin temelleri evin dört duvarının içinde atılır bu doğru evet. Ama üstü inşası da okulda verilir. varsa uygun olarak güzel bir yere göndermek isterim. Antalyada diyanet okul öncesi , 4 6 yaş anaokulu olduğunu duydum. Hatta bunun her ilde her ilçede olduğunu duydum eğer böyle yer varsa bu tarz bilgileride paylaşabilir misiniz. İstiyorum ki evladım için iyi bir eğitim veren anaokulu arıyorum. Antalya devlet kreşleri hatta var ise Antalya'da ücretsiz kreşler , ücretsiz anaokulu bunlarıda bilmek isterim. Antalya oyun evleri anne çocuk oyun evide olabilir.Bu arada küçük çocuğum da 2 yaşında. Antalya 0-2 yaş kreşleri hepsini burda bizlere bilgilendirebilir misiniz? Antalya da yaşayanlar bilgilendirirseniz çok sevinirim.