Aydın anaokulu kreş tavsiyesi? Merhabalar A Aydın da oturuyorum . Çocuğum 3 yaşında Aydın da güvenilir anaokulu arıyoruz. Aydın da anaokulu için sizlerin tavsiye edebileceği kreşlere ihtiyacım var. Çocuğum 3 yaşında ve 3. Çocuğum çok şımarık. evin içinde dört dönüyor cok zor durumdayız yardıma ihtiyacımız var ve bunu için çocuk eğitimine önem veren, iyi bir anaokulu arıyoruz. İslami bir anaokulu sübyan anaokulu tercihim olabilir ..... Aydın da anaokulu fiyatları uygun olan anaokulu arıyoruz... fiyatı ne kadar bilmiyorum açıkcası.... Varsa uygun olarak güzel bir yere göndermek isterim. Aydın da diyanet okul öncesi , 4 6 yaş anaokulu olduğunu duydum. Hatta bunun her ilde her ilçede olduğunu duydum eğer böyle yer varsa bu tarz bilgileride paylaşabilir misiniz. İstiyorum ki evladım için iyi bir eğitim veren anaokulu arıyorum. Aydın da devlet kreşleri hatta var ise Aydın da ücretsiz kreşler , ücretsiz anaokulu bunlarıda bilmek isterim. Aydın da oyun evleri anne çocuk oyun evide olabilir. Aydın da 0-2 yaş kreşleri hepsini burda bizlere bilgilendirebilir misiniz? Aydın da yaşayanlar bilgilendirirseniz çok sevinirim.