merhaba ben memur bır anneyım ıkı yıl dort ay kadar ucretsız ıznımı kullandım ve kızımı buyuttum .ıznım bıtınce mecbur ıse baslamak zorunda kaldım.bu sureye kadar hıcbır zaman ceza veren ılgısız yada herseye odul veren duyarsız kotu anne olmadım .herzamn kızımla etkınlık yaptım oyunlar oynadık en basıtı bı kek yaparken bıle bereber olduk ıkı yasında olmasına ragmen onun fıkırlerıne onem verdım herzaman dusuncelerını sordum komık seyler soylese bıle kucumsemedım gercekten ılgılı ve sevgı dolu anne oldum.kızım babası ılede ıletısımı cok guzel cogu zaman anne baba cocuk saatlerımız oldu berber vakıt gecırdık...ıse baslayınca bır tanıdık bakıcı tuttum kıxıma am hc sevmedı kadını.sımdı kızım 33 aylık ve kızımı krese verdım.kreste cok mutlu ama herzaman benımle ve babsı ıle olmak ıstıyor .sabahları krese gıtmek ıstemıyor bızımle olmak ıstedıgı ııcın.kresle ılgılı bı sorun yok hatta yeme duzenı duzeldı cocuklarla oyun oynuyor vs.zaten benım kızım resmen oyun cocugu.kızımı krese verdıgım ıcın ve calısan anne oldugum ıcın kendımı suclu hıssedıyorum sızce ısten ıstıfs etmek cozum olurmu? kızım bana ve babasına cok duskun herseyı bızle yapmak ıstıyor acaba cok ılgılı ve oyun annsı oldugum ıcın mı kızım boyle? ne yapmam gerekıyor lutfen yardımcı olun