Herkese hayırlı ramazanlar,selamlar..
Değerli anneler bir konuda fikrinize ihtiyacım var,düsüncelerinizi esirgemez de yazarsanız çok sevinirim.Benim oğlum epey bir büyüdü 3. sınıfı bitirmek üzere,yeri geliyor sakin,yeri geliyor atarlı giderli tepkiler veriyor,sosyal duygusal olarak da oldukça olumlu bir çocuk eskiye nazaran.Soruma gelecek olursam oglumun bizim binamızda bir arkadaşı var ve sık sık bu arkadasını evimize davet ediyor güzel güzel de oynuyor,sohbet edip,eğleniyorlar.Bu arkadaşının annesi de benim arkadaşım aramız oldukca iyi ve sıcak..Benim oğlum bu arkadaşını sürekli davet ettiği halde karşı taraf bir iki kez ancak davet etti ve hiç onlarda bulusulmuyor aylardır. Bu durum beni rahatsız etmeye başladı sanki oğlum fazla verici gibi geliyor,iliskilerini bu şekilde sekillendirmesi bana yanlış gibi geliyor ve bu duşüncemin doğru mu yanlış mı olduguna bir türlü karar veremiyorum.Büyüdüğü zaman ilişkilerini tek taraflı yürütme alışkanlığı kazanacagından yıpranacagindan vs yana duşüncelerim..Sözü cok uzattım sizce ben nasıl düşünmeliyim.Bu sekilde devam mı etsin yoksa oğlum seni onlar davet edene kadar sende etme bekle mi demeliyim.Bana dert oldu bu konu arkadaşlar ne yapayim ben.