Merhaba, bir konuda cok karistim arkadaslar. Kizim 23 aylik onun talebiyle benim de elimden geldigince rehberligimle tuvalet aliskanligi kazandi. 4 haftalik bir surecti. Bezi cikardiktan sonra cisin var mi diye sormadim. Ilk hafta kendi haline biraktim durumun farkina varmaya baslayinca ikinci hafta sıkıstigini fark ettikce her seferinde olmasa da teklif ettim. Gitmeyi reddetmedi hic.guzel gecti vu sekilde kas kontrolunu kazandi. 10 gun once siddetli ishal ve kusma sebebiyle hastaneye yattik 3 gece. Kizim cok sukur hasta olmamisti daha once. Hastanede tedirginlik ve korku yasadi. Bir de ishal bez bolgesinde cok pisik yapti. Aciyor diye agliyordu. Bez bolgesine de ayri bir tedavi gerekti bir nevi. Hastane surecini elimizden geldigince iyi atlatmak icin ugrastik. Eve donunce ishali 4 gun daha surdu. Rota virus belki basina gelen vardir. Zordu... O surecte bez taktik zaten kontrolsuzce yapiyorlar. Neyse su an Allahima sukur iyi. Hastanede ara ara cisim var diyordu. Eve geldigimiz ilk gunlerde de. Simdi bezi takmiyoruz hep altina yapiyor, teklif edince bazen sorunsuz geliyor bazen asla istemiyor. Bugun hep altina yapinca bez teklif ettim cunku tuvalet istemiyor. Bezi de istemiyor... Ne yapacagimi sasirdim. Cok uzun oldu hakkinizi helal edin. Karistim kaldim.