4 yasinda ve 4 aylik Masallah 2 oğlum var.4 yasindaki oglum yeni anasinifina başladı bir sıkıntımız yok okulda.ama evde 2 senedir hiç bir kıyafet giymek istemiyor.sabah kalkıyoruz kahvaltı yapıldıktan sonra hadi oğlum seç diyorum seçmiyor secerece giydikten sonra agliyor düştü diye sıktı diye bol oldu diye atlet orda kaldi diye vss akla gelmeyecek şeyler.avazi çıkana kadar bağırıyor.kiyafet giymek istemiyor.peki öyle gidelim diyorum onada yanaşmıyor.baska giy diyorum ona da ay i tepki.bu sefer ben zorla giydirihorum ve götürüyorum.o un dediği de olmuyor.cunku kullanıldığını hissediyorum.ogretmenune bunu yapmıyor sadece bana yapıyor.ellerini yalıyor parmakları i ağzına götürüp yalıyor kardeşi doğduğundan beri.ayakkabi giyiyor sıktı deyip circirtini yırtama kadar dahada sıkıyor.gece pijama giymiyor sadece atlet ve bâksir giyiyor.corap giydiriyorum sıktı deyip çıkartıyor.kardesi uyurken başına gidip bağırıyor.hergun dolabını derman duman yapıyor.ve onu giymem bunu giyeri. Sen bilirsin dediğimde kendi i yerden yer3 vurup saçma sapan yazın kışlık kışın yazlık giyiniyor.cekwt giyiyor daha eve yaklaşmadan geldik sokakta çıkarıyor.bu bir hastalıkmi.ikincisi ben sakın sen bilirsin dediğimde dahada giyinmeyip gideceğimiz yere geç kalıyoruz hastane okul alışveriş.kardeside huzursuzlanıyor uyku düzeni kalmadı.geceleyin uyanıp gel beni uyur diyor gidiyorum yanına.altina gece sis yapıyor surekli