Merhaba ben uzun bir zamanımı alan ürün arayışından sonra bir şeyleri oturttum bakım anlamında. Bitkisel olarak bilinen bir çok markaya mail attım ve çoğundan da geri dönüş aldım. Bu sürecin sonunda geçmişte kullandığım bir çok bakım ürününden büyük pişmanlık duydum malesef. İlk olarak içeriğinde SLS bulunan tüm ürünleri hayatımdan çıkardım. Yüzüm için beyruha ürünleri var. Eczacı bir hanım satışını yapıyor. Yüzümdeki güneş lekeleri için onun leke ve iz kremini kullanıyorum. Çok kısa bir zaman oldu ben bu kremle tanışalı ama çok faydasını gördüm. Düzenli nemlendirci olarak eczacıbaşı excipial kullanıyorum. İçeriğinde sls, paraben, alkol bulunmuyor. Bir de hemen hemen ayda bir bazen üç haftada bir, bir karışımım var yıllardır onu yapıyorum ve inanılmaz memnunum. Kesinlikle öneriyorum. Tarifim şu şekilde: bir çay kaşığı bal, 1 çay kaşığı süt, 1 çay kaşığı zeytinyağı, bir iki damla limon ve çok sz yulaf ezmesini öğütüyorum bu karışımı yüzüme sürüyorum. 15-20 dk sonra yıkıyorum. Yulaf ezmesi şart değil yalnız. Onu çok yorgun değilsem ekliyorum sadece. Yüzüm için bu ürünler yetiyor bana. Cildim çok kuru olmasına rağmen. Şuan daha canlı ve nemli görünüyor. Tavsiyem içeriğinde Sls olan hiçbir ürünü asla kullanmayın bence🙁 faydalı olabildiysem ne mutlu bana. Sevgiler.