emzik bıraktırma nasıl olmalı

Eyllull

New member
Selamlar umarım konu açmayı başarmisimdir.3 ve 1 yaşında kızlarım var.emzik bıraktırma işlemini ertelemek zorunda olduğum için emzik emmeye devam ediyoruz üstelik iki emzik.emzigin biri ağzında diğeri elinde oluyor uyurken.elindekini burnuna sürerek uyuyor oynuyor yatagina suruyor.ama genelde burnunu yukarı kaldıracak tarzda sürerek uykuya dalıyor.gunduz uykusunu bırakmasın diye müdahale edemiyorum. Uykuya Çok zor konsantre olduğu içinde karışmıyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim endişe edilecek psikolojik bir süreç olabilirmi?el cevap lutfenn

Eyllull

New member
İkiside emiyor büyük olandan bahsettim.9 ay emzirebildim.cocuklar olduktan sonra çalışma hayatım bitti.yani her süreçte yanındaydım. Güvenli bağlanması için gerekenleri yaptığımı düşünüyorum. Yaklaşık 6 aydır gündüz kendi kendine uyuyabiliyor bana ihtiyacı olduğunu hissettiğim zaman birlikte uyuyoruz

Eyllull

New member
Teşekkür ederim cevaplarınız için halen birlikte uyuyoruz güvenli bağlanmıştır inşallah..emzik için gerekli çalışmaları yapmaya başlayacağım Allah kolaylık versin hepimize..selamlar