Kaç yaşında sünnet yaptırmalı !!!

Melih mirac

New member
Oğlum 25 aylık sünnet ettirmeyi düşünüyoruz bu yaz ins çok bı bilgim yok bu yaş uygun birde tuvalet eğitimine başlamayı düşünüyorum önce mı sonra mı yaptırmalıyım yanlış yapmamak adına yardımcı olur musunuz araştırdım ama konu hakkında bilgiye ulaşamadım

Emek

New member
Oğlum 25 aylık sünnet ettirmeyi düşünüyoruz bu yaz ins çok bı bilgim yok bu yaş uygun birde tuvalet eğitimine başlamayı düşünüyorum önce mı sonra mı yaptırmalıyım yanlış yapmamak adına yardımcı olur musunuz araştırdım ama konu hakkında bilgiye ulaşamadım

Merhabalar.Adem hoca 3 yasina kadar sunnet yaptirmayi eger gecmisse de 7 yadindan sonra sunnet yaptirmayo tavsiye ediyor.Saglik acisindan bakinca da bezin icinde daha iyi ve cabuk iyilestihini duydugum icin ben yaklasik 2 ay once (yani 12 aylikti) yaptirdim.Cok da rahat ve iyi oldu hic aci cekmedi yavrum.Bence tuvalet egitiine baslamadn yaptirin.Sizin icin daha rahat olur.

Nazan H.

New member

Bnm oğlumun doktpruda ya 1 yasına kadar yada altı yasından sonra yaprırulması gerektiğini söyledi cinsel gelişim evresiymiş o ara oğlum suan 7 aylık inş bu ayın sonunda yaptırcam