Öğretmen Var mı Aramızda ?

Betül

New member
Merhaba Nasılsınız

Siz değerli öğretmenlerimiz öğrencilerimize öğreticilik eden hayatına anlam katan onların hayatına yön vermesinde etkili olan sevgili değerli canım öğretmenlerim.

Şuan Bu forumda Daha önce öğretmenlik yapmış veya şuan devam eden öğretmenlerimizi merak ettim lütfen konuya mesaj yazabilirmisiniz. Kimler var Kimler Burda ?

Hsn

New member
Merhaba Nasılsınız

Siz değerli öğretmenlerimiz öğrencilerimize öğreticilik eden hayatına anlam katan onların hayatına yön vermesinde etkili olan sevgili değerli canım öğretmenlerim.

Şuan Bu forumda Daha önce öğretmenlik yapmış veya şuan devam eden öğretmenlerimizi merak ettim lütfen konuya mesaj yazabilirmisiniz. Kimler var Kimler Burda ?

İngilice öğretmeniyim. 3 yıl çalıştım. Şimdi evdeyim ve bir daha hiç dönemeyecekmişim gibi hissediyorum : )

Yusufbekir

New member
Okul öncesi öğretmeniyim fakat 3 yıldır bebeklerimle kendim ilgilenmek için görev yapmıyorum gelecek yıl için başlamayı düşünüyordum o da olmayacak. Sürpriz bi misafirim daha gelecek inşallah eylül ayında ☺

Pedagoji Okulu

New member
[COLOR=#333333 [MENTION=5113]btbt[/MENTION] Üstun zekaliıar sinif ogretmeni olarak görev yapıyor sanırım mesajlarında öyle yazmıştı [MENTION=5113]btbt[/MENTION] sevgili hocam öyle değil mi :)[/COLOR]

btbt

New member
[COLOR=#333333 [MENTION=5113]btbt[/MENTION] Üstun zekaliıar sinif ogretmeni olarak görev yapıyor sanırım mesajlarında öyle yazmıştı [MENTION=5113]btbt[/MENTION] sevgili hocam öyle değil mi :)[/COLOR]
Evet evet ustun zekalilar ogretmeniyim bnde variiiiim,forumdaki ogretmen sayilarinin artmasi umidiyle...😄

mervegüngör

New member
Teknoloji ve Tasarım öğretmeniyim. Yaklaşık ikin yıldır evdeyim malum tatlı sebepten. Eylül de göreve başlayacağım insallah