Lutfen yardim

Sebamelikesi

New member
Ne yapacagimi sasirir oldum. Kizim 23 aylik. Gumduz uykusu uyandiktan 6 saat sonra falan mutlaka uyur. Gece ise artik daha gec uyuyor. Genelde gece uykularinda olmakla birlikte uykusuuktan ölsede uyumak istemiyor. Gece yemek yedikten sonra hep beraber oyun oynariz onu mutlu yatirmak icin herseyi yapariz. Beraber sarilarak uyuyoruz ona kitap okuyorum ama uyku yok uykuya inatlasiyor sanki.. ne yapabilirim bilmiyorum.

Sebamelikesi

New member
Saat 7 ile 10 arasinda degisiyor. Erken uyandigi zamanlarda gunduz uykusunu one cekiyor ama gec uyaninca olmuyor malesef. Gunduz uykusunu erkene alsada gece gec uyuyor. Bu dediginizi okumuştum olabilir

Gonca Anıl

New member
Ne yapacagimi sasirir oldum. Kizim 23 aylik. Gumduz uykusu uyandiktan 6 saat sonra falan mutlaka uyur. Gece ise artik daha gec uyuyor. Genelde gece uykularinda olmakla birlikte uykusuuktan ölsede uyumak istemiyor. Gece yemek yedikten sonra hep beraber oyun oynariz onu mutlu yatirmak icin herseyi yapariz. Beraber sarilarak uyuyoruz ona kitap okuyorum ama uyku yok uykuya inatlasiyor sanki.. ne yapabilirim bilmiyorum.

Uyumayıp da huzursuz mu oluyor, ağlıyor mu? Çocuklarda bazen soğuk algınlığı, bazen diş ağrısı gibi sıkıntılar olabiliyor.
Bunlar da geceleri sızısını daha da belli ediyor sanırım ki uykularını etkiliyor. Uyku sorunu son zamanlarda oldu ise böyle bir durum olabilir mi?

Sebamelikesi

New member
Uyumadigi icin huzursuz oluyor evet. Son zamanlarda bu durum fazlaca oluyor ama her gece olmuyor. Dediginiz bi durumdan kaynaklandigini zannetmiyorum ama dikkat edicem. Sagolun