Sallamadan Bebek Nasıl Uyutulur !

Betül

New member
Günümüzün bir çok vakti bebeklerimizle geçiyor, oyun oynuyorlar koşuyorlar,zıplıyorlar, etkinlik yapıyorlar ve sonunda yorulup uyku vakti geliyor.Gündüz uykusu olsun gece uykusu olsun bebeği uyutma yöntemleri ve bebek nasıl kendi kendine uyur bunu sizlere sormak danışmak istedim birçok annenin merak ettiği durum bu sizlere soruyorum bu konuyu okuyan arkadaşlarıma çocuğumu bebeğimi nasıl olabilir ki sallamadan bebek nasıl uyutulur.sallamadan bebek uyutabilen biri var mı ? bebeği sallamadan uyumaya alıştırmak en doğal yöntemle nasıl olur ?

Esmazeynep

New member
Evetalesef ya bende çok üzülüyorum bezde salliyorum hep büyük kızım 3 buçuk yaşında oda evde onunla da etkinlikler yapıyorum o hep emerek ujrdu küçük kızım uyumuyor emerek nasıl alisstirabilirim acaba ya şubat da çalışmak zorundayım malesef

Esmazeynep

New member
Benim de ilk kızım emerek uyudu hep bazen salladığım oldu babasıyla bezde ama hasta oldugu zamanlardı birde sallamayın zararını çok bilmiyordum bilseydim onuda denemezdim şimdi ikinci kızım 4 aylık malesef bezde sallanıyor bugün burda okuyunca bunu değiştirmeye karar verdim ve bugün bezde sallamadan uyutmaya çalıştım kucagimda ve besiginde hafifi sallanarak uyuttum dişleri de kasindigindan çok huysuz insalh bidaha denemem bezde ve alistirabilirim